O nas

Dzień dobry! Tu Kasia i Mariusz. Cieszymy się, że tu jesteś. To oznacza, że tak jak my chcesz żyć według własnych zasad, czuć wolność i decydować o sobie.

Nasz plan na udane życie powiódł się, teraz czas na Ciebie!

Cieszymy się, że tu jesteś!

Kilka lat temu połączyła nas miłość… do nieruchomości i książki Kioysakiego, która zaprowadziła nas na pierwszy kurs inwestowania w branży mieszkaniowej. Zainspirowani wiedzą próbowaliśmy, uczyliśmy się i zdobywaliśmy doświadczenie. Udało się! Teraz wspólnie tworzymy przestrzeń o nazwie „pokoje na start”. Zajmujemy się podnajmem mieszkań i to jest nasz sposób na życie, którym chcemy się z Wami podzielić.

Katarzyna Ofierska

Ekspertka zarządzania nieruchomościami, mama, ale przede wszystkim kobieta niezależna. Od zawsze czuła, że branża mieszkaniowa to jest właśnie „to”. Przygodę z podnajmem rozpoczęła jeszcze na studiach przeznaczając pierwsze zaoszczędzone pieniądze na kurs inwestowania w nieruchomości. Opłaciło się! Absolwentka Zarządzania na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim i studiów MBA z inwestowania w nieruchomości na ASBiRO. Cały czas zgłębia wiedzę na temat branży, ale jak sama przyznaje, nic nie uczy tak jak życie. Podnajmuje kilkadziesiąt mieszkań i rozwija projekt Pokoje na start wspólnie z Mariuszem, z którym tworzą udany duet w życiu i biznesie.

Mariusz Drozdowski

Ekspert zarządzania nieruchomościami. Doświadczony specjalista ds. sprzedaży, który wie czym jest praca w korporacji i dlatego tak ceni niezależność, którą daje mu prowadzenie biznesu opartego na podnajmie. Jako absolwent gdańskiego AWF-u dba o formę, najchętniej na sali bokserskiej. Robi to doskonale, podobnie jak zarządza nieruchomościami, czego nauczył się na studiach MBA w ASBiRO. Praca? On to nazywa sposobem na życie. Szczęśliwe życie.
Czas na Ciebie!

Szkolenia, dzięki którym rozpoczniesz nowe życie!

Na skróty:

$

Szkolenia

$

Program

$

O nas

$

Polityka prywatności

Kontakt z nami:

Pokoje na start
+48 534 484 306
+48 690 079 500
biuro@pokojenastart.pl