Pierwsze wystąpienie na FuckUp Days Olsztyn “Popełnione błędy w biznesie, czego Cię nauczyły”

Nie chodzi mi tu o lenistwo, chodzi mi o możliwość decydowania o swoim czasie, o kilku podstawowych jego możliwościach.

🤔⏰Czy wstajesz rano jak się obudzisz, czy jak zadzwoni budzik ?

👩‍👩‍👦🍹Czy możesz zdecydować że po intensywnym tygodniu pracy robisz sobie 3 dni wolnego, by spędzić ten czas z dziećmi, odwiedzić znajomych, może dawno nie byłeś u swoich rodziców w domu rodzinnym.

🥊Może uwielbiasz tak jak ja sport i zawsze chciałeś chodzić na treningi bokserskie, nauczyć się tańczyć, iść spokojnie bez gonitwy na siłownie.

🚗🏍Może masz pasje do majsterkowania, zrobić coś przy swoim samochodzie lub motorze.

🎶🎶Zawsze chciałeś wyrażać swoje myśli i uczucia artystycznie, tworzyć muzykę, nauczyć się grać na gitarze, rysować obrazy lub inną formę wyrażania siebie.

Jest tyle możliwości, które mogą sprawić by jakość Twojego CODZIENNEGO życia zmieniła się, wzrosła, była taka jak Ty zdecydujesz.

Z tego właśnie względu my właśnie wybraliśmy biznes podnajmu mieszkań, ponieważ daje on nieporównywalną decyzyjność odnośnie czasu, którym to my zarządzamy łącząc robienie naszej pracy z realizowaniem swoich zainteresowań na które w końcu mamy CZAS.

Zachęcam Cię do lekkiej refleksji nad tą kwestią, ona kilka lat temu spowodowała, że wybrałem się na szkolenie z podnajmu mieszkań do Warszawy i krok po kroku mogłem uwalniać swój czas od pracy i lepiej zarządzać tym deficytowym towarem jakim jest CZAS.